Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már a:...

Valaki használta már a: Vitafény-Natures bounty Vitamins for the hair-t?

Figyelt kérdés
Valaki szedte már ezt a hajerősítő kapszulát? Voltak mellékhatások? Használt valamit a kapszula?
2011. nov. 9. 18:41
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nekem egy időben elkezdett hullani a hajam, és sok féle dolgot kipróbáltam, többek között vitamin kapszulákat is. Nekem ezt a Natures bounty-t ajánlották, mert az illetőnek használt, így én is megpróbáltam. Két hónapig szedtem, mellékhatást nem tapasztaltam. A hajhullásom alább hagyott. De hozzá kell tennem hogy a kapszula mellett szedtem szelént is, illetve hajerősítő gyógynövénysampont is használtam. Hogy konkrétan a vitamin kapszulának köszönhetem-e a javulást azt nem tudom, de mindenképpen megérte nekem (már a kedvezőbb árfekvése miatt is) :)
2013. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!