Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az égési...

Hogyan tüntessem el az égési sérülést az arcomról? El fog tűnni valaha?

Figyelt kérdés
Két napja belehajoltam véletlenül a lámpámpa, és egy kb. körömnagyságú helyen megégett az arcom. Igazából semelyik testrészemen nem zavarna, de az arcomon van, így nagyon cink :( El fog ez tűnni vajon ?
2011. nov. 7. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:

lámpámba*

még annyit, hogy nem hólyagosodott fel szerencsére... szóval szerintem csak elsőfokú égés.

2011. nov. 7. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Még be le nem sebzik,addig Sudocream-mel kenném,utána pedig Contratubax-szel,nyom nélkül el fog tűnni.
2011. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha csak simán hagyom leszáradni ? nem kenem semmivel ?
2011. nov. 7. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elsőfokú akkor csak bőrpír alakul ki és duzzanat. Ha sebes akkor már picit gázosabb mert a bőr lejött. Szerintem ha tényleg csak elsőfokú akkor nem kell semmit csinálnod, de ha sebes akkor kérdezd meg a borgyógyászod vagy ha nagyon aggódsz van hegesedés elleni krém már nem emléxem már de patikában sok ilyen van akár műtéti hegekre is ajánlanak krémeket amivel hegesedés elkerülhető. És minél előbb kezeled annál könnyebben múlik el.



Amúgy meg szerintem egy körömnyi cucc nem gáz már mindenki tökéletes akar lenni, de szerintem most egy két hiba nem a világ vége de mindenki tegyen úgy ahogy neki tetszik.

2011. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!