Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MINDIG van izzadságfoltom mit...

MINDIG van izzadságfoltom mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
millioféle dezodort kiprobáltam már. mit tegyek h ne izzadjak ennyire? még télen is van foltom:S
2011. nov. 7. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
sok ilyen kérdés volt már... és én sem tudok újabbat mondani a solutio antisudoricánál, gyógyszertár pár száz forint.
2011. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adidas dezó nagyon jó szerintem. Nekem bevált. Nem izzadok, nem vagyok büdös.
2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek..az a legjobb :))))
2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szintén elsővel értek egyet
2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gondom van, bár én nekem még a solutió sem hatott csak kimarta a hónaljam, mellesleg tele van aluminiummal szóval nem vmi egészséges és még finoman fogalmaztam, helyette én szódabikarbónát használok, az szag és nedvességmegkötő is, egész jó
2011. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel az izzadsággátlókkal, hogy eltömítik a pólusokat és "befele" izzad az ember. Én inkább azt mondom izzadjon az ember mert ez van de hát a társadalmunk összeomlana izzadságfoltoktól. Szóval inkább valami alumínium mentes cuccokat keressetek legalább ha nem engedi a méreganyagokat távozni akkor legalább a dezodor ne ártson.
2011. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 8. 20:44
 8/8 anonim válasza:
Nekem is folyton foltos a ruház az izzadás miatt. Az antisudorica engem is kimart. egyik válaszadó írta a szódabikarbónát. De hogy használod?
2011. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!