Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biovanne hatása mennyi idő...

A Biovanne hatása mennyi idő után és milyen formában érezhető?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja szedem a Biovanne-t (nem a pluszt, a régit) és nem igazán vettem észre semmilyen pozitív változást.

Ez normális?


(egyébként én nem azért szedem, h nőjön a hajam, hanem azért, mert eléggé hullott, és szeretném, ha megerősödne)


Ti mennyi idő után tapasztaltátok a hatását, ha egyáltalán tapasztaltátok?


2011. nov. 7. 11:38
 1/2 anonim válasza:
Hát én is ugyanebben a cipőben járok mint te. Azért kezdtem el szedni a Biovanne kapszulát mert hullott a hajam, meg eléggé vékonyszálú volt. és ettől vártam hogy jobb legyen. 1,5 dobozzal szedtem be eddig, de a világon semmi változást nem tapasztalok én sem. Talán reggeli arcmosásnál veszem észre hogy a bőröm nagyon selymes és puha, bár nem biztos, hogy ettől van. Sem a hajam, sem a körmöm nem lett tőle jobb, de kitartó vagyok, mert néhány fórumon azt olvastam, hogy ha felszeded a 3 havi adagot, akkor miután abbahagytad utána jön a hatása.:)
2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ja én is mintha az arcbőrömön látnék változást, de igazából nem is tudom... lehet, hogy csak beképzelem, mert korábban sem volt nagyon problémás, nem volt pattanásos például, szóval olyan látványos javulás nem látható.

Remélem azért a hajamon is lesz valami pozitív változás, én türelmes vagyok

2011. nov. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!