Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám természetesen...

Hogyan tudnám természetesen szőkíteni/világosítani a hajam?

Figyelt kérdés
Világosbarna hajam van, próbálkoztam már kamillával és citrommal, de nem sok változást tapasztaltam, és hiába hígítottam fel vízzel a citrom levét, úgyis nagyon szárította. Mit tudnátok ajánlani? Hallottam valami szőkítő samponról is, valóban létezik ilyen, és ha igen, mit tudtok róla?
2011. nov. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Más természetes módszer nem létezik.
2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez a sampon?
2011. nov. 6. 11:51
 3/6 Bogee123 ***** válasza:
A sampon maximum egy tónust javít rajta. Én már próbáltam, szeretem a hajszínemet:) Csak folyamatos alkalmazása kell.
2011. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És elárulod a márkáját, kipróbálnám én is! :)
2011. nov. 7. 14:35
 5/6 Bogee123 ***** válasza:

Igen persze:) ez nagyon bevált:

[link]

A sunsilk termékek elég jók. Használd egészséggel!:)

2011. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kb 6 púpozott teáskanál(nem kávéskanál!) szódabikarbónára annyi citromlevet(nem bolti citromlevet,igazi citrom levét!) facsarsz, hogy ellepje.. keverd össze amíg valamennyire hajra kenhető állagot kapsz. ez sokat világoít rajta és nem roncsolja! nekem nagyon sokat világosított , 2 hétig minden nap használtam. azért hagytam abba mert egyenletlenül volt festve a hajam és csíkos lett, de ha neked természetes a hajszíned nincs ilyen veszély! :) sok szerencsét !
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!