Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hogy csináljam meg a hajam a suliba! :/

pl hogy göndöritsem be ugy hogy kis göndör tincsek legyenek nem nagyok meg mivel? mert a hajcsavarókkal én sosem tudom magamnak normálisan..esetleg hogy kell parkettába fonni?

köszi előre is!


2011. nov. 5. 17:45
 1/7 anonim válasza:

előző este vizesen fond be, majd szárítsd meg. Általában én is ezt csinálom:)

14/L

2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hajvasalóval is meg lehet csinálni, vagy hajsütővassal


parkettafonásos vidik:


http://www.youtube.com/watch?v=q6M7WzzYPWI


*ha a vidi nem lenne megfelelő, írd be youtube-ba: How To French Braid Hair

2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*-k
2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..de még azt szeretném tudni,hogy csak a lekerekitett hajvasalkkal lehet hajat göndöriteni? :)
2011. nov. 5. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, az enyém nincs lekerekítve, még is szépen be tudom vele göndöríteni a hajam


2. voltam

2011. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajsütővel besütöd, és hajlakkal fixálod.. :) De egyszerűbb, h hajmosás után nagyjából megszárítod, és befonod, reggelre szép hullámos lesz :))

Am gyönyörű kontyokat is tudsz készíteni, ezt is egyenes, vagy göndör hajból. Ebből is csomó félét tudsz, írd be google-be és találsz képeket, és videókat is akár :) Pl. Banánkonty, laza konty, meg ilyen kerek xD, meg úgy hogy becopfozod a hajad, és félig még áthúzod XD

Befonhatod az első két tincset és hátrafogod, az is nagyon szép, v csak egy tincset elől. V lazán picit oldalra fonod, az is tök cukii :)

Copf, variálva.. :D

Még nagyon sok lehetőség van xD :))

2011. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de ezen mért nevetsz?? :O
2011. nov. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!