Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolitól nőhet a mellem?

A szolitól nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és mióta szolizok, mit ha nagyobb lenne a mellem, igaz hogy nagyon kicsik, de esküszöm, h szerintem nőttek. vagy csak beképzelem?
2011. nov. 3. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:))))) Nem, a szoláriumtól nem nőhet. A te korodban teljesen normális, ha alakul még a tested, sokan ilyenkor nőiesednek meg igazán. Tehát ha nő a melled, az szolárium nélkül is nőne, ha pedig nem változik akkor azt egész nap sütheted, nem lesz tőle nagyobb.
2011. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ohhh drága vagy, de nem vagyok terhes. " hete csináltam tesztet. szóval nem azért :DD

2.köszönöm a normális választ, nem vagyok ennyire sötét, h azt feltételezzem, h a szoli mell nagyobbító hatással van bárkire is, csak tényleg ezt tapasztaltam akármennyire is hülyén hangzik :D

2011. nov. 3. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Akkor mégis normális volt a tippem, ha csináltál tesztet. Én azt figyeltem meg, hogy a barna bőr, hogy is írjam... kontúrosabb, jobban érvényesülnek a domborulatok, tehát optikailag tűnhet nagyobbnak a melled.
2011. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen nőhet. Továbbá az 51es körzetben ufó jelenségektől is és a globális felmelegedéstől is.
2011. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első, akkor köszi :D

persze az 51es körzetben észlelt..én is láttam azt a videót amiből ezt kiszedted, nem vagy vmi eredeti LÚZER

2011. nov. 3. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért moderálták ki. Írhattam komolyan is, független attól, hogy sokan itt poénkodni szoktak vele, de ha meg poénból írnám, nincs a modisoknak semmi humorérzékük? Ha én nagyobbnak látom a mellem, az első mindig az, hogy terhességre gyanakszom.
2011. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is azt hittem, h poénnak szántad, de miután kifejtetted, rájöttem, h gondolhattad komolyan is :) én sem értem mit kell ezen moderálni...
2011. nov. 3. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel a sötét bőr vékonyít, ezért érzékelheted nagyobbnak. Szerintem.
2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen lehetne már több eszed. Te komolyan gondoltad ezt a bugyuta kérdést?
2011. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!