Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is unalmas ez a...

Szerintetek is unalmas ez a hajszín?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 29. 23:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

na ugye. egyébként itt van mégegy kép: [link]

ezen is én vagyok, ugyanezzel a színnel. na itt tényleg nagyon fakó.

2011. okt. 29. 23:48
 12/19 A kérdező kommentje:
bocsi a béna megoldásért :d
2011. okt. 29. 23:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a hajad színe! Nekem a fakó, szürke nem ezt jelenti!

Az enyém tényleg fakó volt, melíroztattam, már alig várom, hogy lenőjön, hogy újra természetes legyen.


Ha nagyon unod mégis, akkor csak színezővel adj neki színt, mert ha olyan lesz a festés, ami annyira mégsem tetszik, utána kínlódhatsz vele.

2011. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

biztos, hogy imádott fodrászom először csak egy leheletnyivel sötétebbre fogja csinálni, és tuti, hogy csak színezővel. :)

köszi a válaszodat amúgy. ;)

2011. okt. 30. 00:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Ti tévedésben vagytok, ez a hajszín nem fakó, ez nagyon szép. Nem tudom mi bajotok van vele. Szerintem teljesen rendben van és hozzá se kell nyúlni.


Na mindegy.

2011. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy :)) de nekem nem tetszik. mostmár egyre jobban nem tetszik. és kiskorom óta fekete hajról álmodozom. de feketét egyelőre nem merek bevállalni. :D
2011. okt. 30. 00:08
 17/19 A kérdező kommentje:
egyébként az első képen sztem csak azért szép, mert épp Elséve tükörfény samponnal való megmosás után készült. :D
2011. okt. 30. 00:10
 18/19 anonim válasza:
Szerintem szép, mindig beleesek én is ebbe a hibába, hogy ezt a színt módosítom és végül visszatérek hasonlóhoz. Mondjuk látni kellene az arcodat is, bőrszínt, vágás típusát mert lehet, hogy más valóban jobban állna és az adja meg a tuti összképet:) Maga a hajszín fényes, egy szép barna szín.
2011. okt. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
fehér nagyon a bőröm, barna a szemem, van néhány szeplőm és csak enyhén tépett a hajam. :D napfényben van egy nagyon kicsi vöröses árnyalata egyébként. szerintem nem fogom megbánni a színváltást, mert tényleg kiskorom óta fekete hajat szeretnék.
2011. okt. 30. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!