Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként lehet...

Milyen időközönként lehet daueroltatni hogy azért ne is menjen tönkre a dauertól és megis maradjon benne a hullám?

Figyelt kérdés
Most csináltattam nem rég 5 napja még új és nem igazán tudom mit csináljak hogy megmaradjon !Már vettem hajhabor göndörítöt még nem mostam meg nem mertem ,de eddig nem ment ki pedig vizeztem is :D Valaki segítsen !köszi szépen :)
2009. máj. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne értem a kérdésedet. Most azt szeretnéd , hogy a hullám megmaradjon a hajadba, vagy minél hamarabb kimenjen a dauer.

Egyébként min. 6 hónaponként szabad daueroltatni, legalább ennyi időnek el kel telnie, hogy a haj szerkezete valamennyire visszaáljon. Ilyenkor érdemes házi készítésű pakolást tenni a hajra vagy balzsamot, mert a dauer ugye tudjuk nagyon roncsolja a hajat és az igénybevett haj még több ápolást igényel.

2009. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
attol félek hogy kimegy belöle:S de erős a hajam és attol is félek hogy kilog hamar,de nem vettem észre hogy megtörte volna vagy a vége szálkásodott volna :)
2009. máj. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!