Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsiros börre otthoni praktikák...

Zsiros börre otthoni praktikák? Vagy készitmények?

Figyelt kérdés
Hogy lehet eltünteni a pattanásokat, és a fényes bört? Egyeltalán mitől van olyan sok? Koránérő tipus vagyok, eddig nem voltak pattanásaim, most 16 éves vagyok és csak most kezdtek kijönni rajtam! Esetleg kinek milyen kozmetikai termék vált be? Ha tudtok linkeljetek róla képet is :)!
2009. máj. 3. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az Ilcsi kozmetikumok jöttek be. Előtte nsz*rt kipróbálta, Avon, Oriflame, Oxy Clean Clera, nem sorolom tovább... 2 hónapja használom az arcomra ezeket a termékeket és látványos az eredmény. Valóban ezek a legjobb kozmetikumon, bárki bármit is mond!!

www.ilcsi.com

Én azt ajánlom menj el kozmetikushoz legalább havi 1 alkalommal nagykezelésre. És keress olyan kozmetikust, aki Ilcsi termékkel dolgozik, mert csak nagykereskedésbe vagy kozmetikustól lehet beszerezni a termékeket. Üzletekben nem!

Linkelj az oldalra és nézd meg. Számtalan termékek vannak különböző arcproblémára. Én a pattanásos, zsíros bőrömre a fekete szappant, arcpakolást és arcradírt használok.

Érdemes megnézned:)

2009. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2009. máj. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!