Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívott hajra vörös hajfesték?

Leszívott hajra vörös hajfesték?

Figyelt kérdés
Most citrom sárgás, szőkés barna színű a hajam és vörösre szeretném festeni. Ha ezt a hajat befestem vörösre milyen eredményt kapok?
2011. okt. 20. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos szépen befogja,de azt hozzátenném,hogy nem nagyon ajánlatos ilyesminek kitenni a hajat.Már a magában a leszívás is nagyon károsítja a hajat,de ha még rá is festesz azzal totál kinyírod a hajad.Legalábbis,nekem így volt és nagyon megbántam,mert töredezett és fénytelen lett a hajam,valamint annyira elkezdett hullani,hogy le kellett vágatni,mert az egész lakás tele volt a hajammal.
2011. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. tudom mire gondolsz, én már megszámolni se tudom hányszor szívtam le a hajamat (fekete volt) és jobbnak láttam hogy levágjam, így most állig érő. remélem igazad lesz és szépen befogja :)
2011. okt. 20. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja szívattam le és festettem vörösre. Gyönyörű élénk színe lett. Sokkal élénkebb, mintha sima hajra festenéd:)

Egyébként szerencsére nekem nem tette tönkre a hajam, kicsit szárazabb lett tőle, aminek kifejezetten örülök, mert előtte nagyon könnyen zsírosodó volt. Amúgy nem töredezik meg semmi, teljesen egészséges:) A fodrász is meg volt lepve :D

2011. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem nem én leszek a kivétel, akinek szarul sikerül! köszi :)
2011. okt. 20. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
én is leszívatás után festettem vörösre mert répa színűt akartam :Đ a szín gyönyörű lett, de azóta (már kb 1 éve) folyamatosan dobál le mindenféle vörös hajfestéket a hajam. próbáltam már drágát, olcsót, gyógynövényeset, sötétvöröset, világos vöröset, de 3-4 hajmosás után mindig ott vagyok hogy már szinte vissza megy a szőkésbe. egyedül a tövén látszik hogy sötétebb ahol már az eredeti hajszínem van. hát érdekes :D de gyakran festem úgyh annyira nem gáz
2011. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, igen tudok erről és tapasztaltam. sajnos a hidrogén folyamatosan ledob minden hajfestéket... :/
2011. okt. 21. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!