Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megváltozna a hajam?

Szerintetek megváltozna a hajam?

Figyelt kérdés
Ha vékony szálú hajam van és befesteném sötétbarnára vagy sötétszőkére dúsabb lesz ?
2011. okt. 20. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fesd hennával! (sötétbarnára) az olyan, mint egyfajta pakolás a hajadnak, és ha nem is vastagszik meg, ápolni fogja. nekem is azzal van, bioboltban lehet kapni, porállagút vegyél :)
2011. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen a henna tényleg ápolja a hajat szép lesz tőle a hajad állaga.de nekem a por változata be sem fogta a hajam pedig még akkor ösz hajszálam sem volt,de van egy másik egészséges hajfesték az indigó,azt lehet keverni hennával is.Sajna nálunk vidéken nem lehet kapni neten biztos lehet rendelni,láttam képeket is hogy milyen szépen befogta a hajat.
2011. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat utána is nézek ! :)
2011. okt. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!