Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi allna jol...

Szerintetek mi allna jol nekem? (kep)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Jelenleg ilyen a hajam szine es hossza, de mar unom kisse, szeretnek rajta valtoztatni csak fogalmam sincs milyen iranyba: sotet vagy vilagos szinre? Nagyon vilagos boru vagyok amugy. Linkeljetek hajszineket, vagy szimplan otleteket arrol h mi allna jol.

Elore is koszonom!


2011. okt. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2011. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó a hajszíned, de én olyan Kate Hudson-os hajszínnel, és stílussal el tudnálak képzelni..
2011. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok :)
2011. okt. 11. 19:18
 4/11 Doruss ***** válasza:

Természetesen ilyen egyenes a hajad?

Nekem ahogy megláttalak, nekem az jutott eszembe, hogy jól állna egy kicsit rövidebb haj, mondjuk vállig érő, vagy egy kicsit hosszabb, és tépett, vagy ami elöl rövidebb, hátul meg hosszabb egy kicsit.

A hajszíned szerintem jó így, nem érdemes befestetni, de ha ragaszkodsz hozzá, mindenképpen valami sötétebbre, de ne sokkal, csak esetleg valami mélyebb barnára.

2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Doruss ***** válasza:
Mármint azt, hogy egy kicsit hosszabb, azt úgy értettem, hogy a vállig érőhöz képest. :)
2011. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem a vörösnek kb minden árnyalata nagyon jól állna neked..:)

Esetleg még barna.

Amúgy én a helyedben nem festeném be, nagyon szép színe van, és ha befested már sosem kaphatod ezt vissza, később majd megbánod. (hidd el tapasztalatból mondom emrt én is így jártam)

2011. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16éves vagy? néztelek 12nek .
2011. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szőkén tudnálak elképzelni.
2011. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem festeném be a hajam a helyedben. Ha változatosság kell, néha göndörítsd, meg csináld meg mindig máshogy, copf ilyesmik. Ha mindenképpen festetnéd, akkor meg vagy sötétbarna, vagy nagyon világos szőkét választanék, de inkább a csokibarna felé hajlok.. :)

De tényleg ne fesd. Szép hajad van, más a fél életét odaadná ilyenért :P

20L

2011. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

most én is levágatom ilyenre. szerintem jól állna neked ez:

[link]

2011. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!