Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsítja a hajat a...

Mennyire károsítja a hajat a dauer?

Figyelt kérdés

Be szeretném daueroltatni a hajamat,ami alapból is hullámos,de össze-vissza,nem egyformán és a teteje lelapul.

azt hallottam,hogy ha egyszer bedauerolják,akkor a lenövő haj sem lesz már olyan,mint az előző,igaz ez?

mennyire károsítja a hajat egyébként?

a hajam vége elég száraz szálkás,ez változik majd a dauer után?


2009. ápr. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volumendauer volt benne, és tényleg valahogy más lett a már lenövő hajam is. Mostanában eléggé törik, próbálom helyrehozni. Nagyon nem gáz, de nekem feltűnik.
2009. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

olvasgattam itt a dauer témához kapcsolódó kérdéseket,és több helyen is írták a volument,bio dauert és még valamilyen speciális dauert,amivel loknikat lehet csinálni.

ezek között az eljárások között mi a a különbség?

személyes tapasztalat valakinek?

2009. ápr. 29. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én daueroltattam a hajam évekkel ezelött de nagyon tönkretette:S a színét és megváltoztatta meg az állagát is:S alig vártam, hogy lenöjön és újra szép hajam legyen! Soha többet dauer!

A lenött haj amúgy egészséges lett és uyganolyan szép, mint volt! Csak sokáig tartott:S

Ja és károsítja nagyon a hajat, ha bedaueroltatod valószínüleg az alja teljesen letörik!

2009. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nagyon káros a dauer, mert törik a hajad. Én is évekkel ezelőtt megcsináltattam. Pedig mindenki le akart róla beszélni, de utána meg alig vártam hogy lenőjön annyira ronda lett a hajam. Holott gyönyörű egyenes volt. Most 5év után már semmi baja megint szép, de még egyszer nem fogom be daueroltatni az bizti.
2009. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fodrásznál próbálkozz, mert én 1-2 éve itthon csináltam és nagyon tönkretette, no meg nem is lett hullámos...

Nagyon erős ilyen szempontból a hajam, még tini koromban ki akartam próbálni a más színű hajat, és kimoshatós festékkel csináltam és meg sem látszódott rajta semmi...

A dauertől a mai napig nagyon törik a hajam, nem érte meg...

2009. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

csak akkor károsítja, ha mellette vasalod a hajad, meg hidrogénezed. festés után nem szabad közvetlenül dauerolni, mert leéghet a hajad.

A szárítással is vigyázni kell. Töredezettebb lesz tőle. használj a hajtipusodnak megfelelő sampont és a végét kenegesd balzsammal.

legjobb ha magától szárad meg. ajánlanám a elseve kasmir a nivea tükörfény és a fructis samponokat. A loreal viszont az egyik legfelkapottabb márka amit a fodrászok is szeretnek használni, széles választékú termék, külön festett dauerolt erősen igénybevett hajra is specializálódtak.

2009. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A biodauer
2009. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!