Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne jó a hajam?

Hogyan lehetne jó a hajam?

Figyelt kérdés

sziasztok. rövidre vágattam a hajam azért mert sokat vasaltam , tönkrement. most rövid a hajam. amikor a fodrász csinálta tök jó volt, de ha magamnak nagyon szar. és direkt nem akarom vasalni mert tudom hogy rossz lesz. de mi a fenét kezdjek vele, hogy ne károsítsam a hajam, de mégis jó legyen a formája?:/

15L


2011. okt. 9. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Hát ha vasaltad a hajad akk gondolom úgy érted hogy hogy csináld hogy vasalás nélkül is egyenes legyen??

Nekem ugyonez volt a problémám de nem vágattam le a hajam.

Én ugy oldottam meg hogy hajmosás után megszáritottam és nagyon alaposan kifésültem és befujtam hajlakkal és egyenesvolt 1 hétig :) nemtom neked bejön e ez az egész de nekem sikerült :)

2011. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
juhj köszi:) akk sokáig fésülöm és megpróbálom egyenesen szárítani :) azt szeretném ha egészséges lenne a csutakom xD
2011. okt. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!