Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy jobb a hajam? (kép lent)

Hogy jobb a hajam? (kép lent)

Figyelt kérdés

hogy jobb a hajam? felfogva vagy leengedve?

[link]


beakarom festeni ilyenre : [link]

vagy ilyenre : [link]


melyik lenne jobb ? (melyik állna jobban és a szőkés az nagyon károsítaná? )


póthajat is szeretnék tudtok ebben segíteni?!

köszönöm!!!=)


2011. okt. 9. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne rontsd el a hajad póthajjal!!! Én a helyedben be sem festeném, minek, mikor szép színe van. Ha muszáj választani, akkor inkább a sötétebbet válaszd, mert az jobban hasonlít az eredetire. Amúgy szép, egészségesnek néz ki, jó kiengedve, de néha össze is kötheted.
2011. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Először is hogy melyk haj áll jobban (felcsatolt v leengedett), az arcodhoz lehet legjobban eldönteni. Szerintem amúgy gyönyörű hajszíned van, én biztos nem festeném be!
2011. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

festett hajam van=)))

de lehet barnára festeném be mert nem akarom többször festeni a hajam..

a póthaj az miért roncsol??:O

2011. okt. 9. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem összefogva jobban tetszik, de az arcodat nem látom, lehet ahhoz jobban illik a kiengedett. :)

A hajszíned meg szerintem feketén lenne jó(jobb), vaagy, ha mindenáron ezekből kéne választani, akkor én biztos a barnát választanám. (:

2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
baloldali!!!
2011. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
összefogva a másodikra festve.:)
2011. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mind a kétféleképpen hord a hajadat, változatos. De a kibontott szebb.

Én mondjuk úgy hagynám a hajam színét, nekem tetszik a vörös. Milyen színű a szemed? Mert ha sötétbarna, akkor a szőkét nem ajánlom. De hát amelyik jobban tetszik. :D

2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Feketére nem akarom festeni (egyszer már volt festve és nagyon jó volt.. ) csak az a gond hogy azt mondják hogy a fekete hajfesték roncslja a legjobban a hajat (nagyon hullik tőle)
2011. okt. 9. 18:02
 9/12 A kérdező kommentje:

szemem színe: Zöldes-kék ( de inkább zöld)

bőröm színe: elég barna vagyok

eredeti hajam színe: sötét barna

2011. okt. 9. 18:03
 10/12 anonim válasza:
felkötve sokkal jobb a hajad leengedve nagyon roszz mármint ugy értem h semmi formája nincsen szerintem rá férne egy hajvágás .vagy csak ritkitásszinben pedig a barna smmiféle képpen ne a szökét mert nagyon roncsolja a hajat nekem is igy volt mostmeg teljesen szálkás és hullik
2011. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!