Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér hajfesték tényleg...

A fehér hajfesték tényleg nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
hosszú fekete hajam van és szeretnék bele fehér melírt , de azt halottam h teljesen szétroncsolja a hajat . ez igaz ?
2009. ápr. 28. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 fehér hajfesték nem létezik,csak szőke

2 az a hidrogén amivel leszívják a FEKETÉT az teszi tönkre a hajad

3 nem ajánlom,mert széna minősége lesz a hajadnak

2009. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy ne csináld! Festett fekete hajam van és kiszivattam a tarkómon lévőket,1x 2x....sokszor fehér nem lett de a hajam tönkrement! Fésülhetetlen,ledobja a festéket,elvékonyodott...szóval mint egy roncsolt haj!!! Jól fontold meg!
2009. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
elsőnek mondom hogy , de igen , van fehérhajfesték , nemtom honnan vetted hogy nincs ... nézz utána . De mindegy köszi a válaszokat , akkor ezt hanyagolom :)
2009. ápr. 29. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
szia. bnőmnek fehér a haja nekem meg most épp :D a fehér sem károsabb mint ezek az "extrémebb" színek .. lehet kapni ien színezőket és a kiszőkített hajra kell ráfesteni.. annyira nem káros
2009. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
első vok! mondom nincs 4éve festem a hajam "fehérre" ami extra ultra világos SZŐKE nevet viseli.. hagyj tudjam má jobban:)
2009. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
rosszul tudod:D keress rá: jean's color fehér hajszínező . "hadd tudjam már jobban" itt van a kezembe:D a 4 évedet mer elbaszt@d
2009. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ezt mondom énis :/.... van már hupilila hajfesték is , majd pont fehér "nem létezik" :/ ... na mind1 .. köszi
2009. máj. 6. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a festék nem egyenlő a hajszínezővel agyonkultúráltak :D
2009. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jajj de okos valaki ... -.-' .Senki nem mondta h egyenlő , de valszeg ha van hajszínező akkor van hajfesték is ... ennyi . és jólenne ha nem idejönnél oltogatni . ne mondja már nekem senki h nincsen fehér hajfesték... -.-
2009. máj. 6. 15:57
 10/14 anonim válasza:

En tegnap szokitettem a fekete hajam, haat mit is mondjak^^

van ahol barna, van ahol szoke. viszont tálleg száraz lett, és kb 2 centi letört:D kivasaltam és nemtudom, de nem száraz:D mintha mi sem történt volna:D

2010. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!