Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik a hajam megint?

Miért törik a hajam megint?

Figyelt kérdés

egy hónapja nem vasalom, nem tupirozom, nem szárítom a hajam, szóval semmi a hajra káros dolgot nem csinálok. eddig nem volt baj az 1hónap alatt a hajammal, és most ismét elkezdett törni a hajam vége .

2napi mosásrol szoktatom a hajam a 3napira, továbbá hajkefét használok.

a sampon ilyen barackos balea, ami gyakorlatilag sérült hajra van.

mit tehetnék már a hajammal?


2011. okt. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem vágott a fodrász eleget és maradtak törött végek, amik szépen elkezdtek továbbtörni, vagy pengével tépte, ami gyilkosság a hajszálaknak általában.

Meg van akinek szimplán ilyen a haja.

Használj rá valami jó pakolást, balzsamot. És az a sampon elég rossz szerintem, inkább csak kiszárította a hajam, és nem is túl bőrbarát, nálam még az ekcémámat is kihozta. :(

2011. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pedig elég sokat levágott:/ ollóval vágta.

eddig semmi baja nem volt a sampontól a hajamnak. éppen hogy puha lett tőle és fényes:S

2011. okt. 4. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele semmit csinálni... :S Tapasztalat, az én hajamat júniusban vágta le először a fodrász úgy, hogy azt mondtam neki most addig ameddig törött végek vannak :/ leálltam minden hajkárosító dologgal, de egyszerűen ő sem tudott mindent levágni, mert akkor vághatott volna rögtön bubifrizurát... azok a hajszálak amik magasabban voltak eltörve le kell hogy nőjjenek, aztán majd őket is levágja... ez sajnos nagyon hosszú folyamat, én már sajnálom, hogy elszúrtam magammal a folyamatos vasalással :(
2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:/
2011. okt. 4. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!