Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik ennyire a hajam?

Mitől hullik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ez a bizonyos őszi, tavaszi vedlés....de most annyira nagyon hullik, így még soha. Marék számra marad a fésűbe a hajam.

Meg nagyon durva fogása lett, pedig mindig olyan szép selymes volt. Szőke vagyok 2 éve, de ahhoz képest tényleg nagyon jó minőségű volt, és így 1 hónapja kb katasztrófa.

Mit tanácsoltok? Valami jó kis vitaminos tabletta vagy akármi!?


2011. okt. 2. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél DM-ben Das Gesunde Plus Haar Vital kapszulát, és menj el egy orvosi kivizygálásra...

Gyulladás a szervezetben, mindenféle vitaminhiány, vas, szelénhiány, hormonális zavarok, amiktől nagyon hullhat a hajad még... És kicsit ne fesd.

2011. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Góc kutatást javasolnám. Lehet egy krónikus betegséged. Minden vitamin és csodaszer előtt ez a legfontosabb. Menj el egy fogászatra,általában a leggyakoribb probléma,hogy van az embereknek egy rossz foga( ami már nem jelez fájdalmat pl gyökérkezelt) és gyulladásban tartja a szervezeted. Nézesd meg magad elsőként.
2011. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!!
2011. okt. 2. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez van, eddig nem hullott most meg ...szinte állandóan szedem le a ruháimról a hajszálakat. most akkor télleg van iylen "vedlés"???
2011. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van. Ha csak az a probléma, akkor hajvitamin segít (Hairclinic, Revalid, Biovanne), de ha nagyon súlyos, akkor irány az orvos. Nekem június óta hullik nagyon durván a hajam. Ismerősöknek még nem feltűnő, de én látom, hogy a választéknál is hogy kiritkult, meg így unblock mindenhonnan. Július óta orvostól orvosig járok, de eddig semmit nem találtak, ami elég érdekes. Remélem, nálad megtalálják az okát.

Lehet még vashiány, hormonzavar, gyulladás (petefészek, fog, mandula vagy akár bármi más is), gomba stb.

Először menj el háziorvoshoz, aki kér egy alap vérvizsgálatot. A fogaidat nézesd meg egy fogorvossal. Ha semmit nem találnak, akkor bőrgyógyász. De reméljük, csak valami szinte vitamin vagy nyomelemhiány:)

2011. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaszon és ősszel cserélődik a haj,ezért.Több kihullik,de már ott vannak az új hajszálak,nyugalom.
2011. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akartam feltenni ezt a kérdést, de látom már van. Stressztől is lehet? Időset ápolok, napi szinten kikészít a feladat, szóval eléggé ideges vagyok. Nekem is borzalmasan hullik a hajam, de nekem nem durvák a hajszálak, selymes maradt, de rengeteg kijön egy nap. Stresszes helyzetben mit lehet tenni? Lehet ez az oka? vagy csak ráfogom?
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17:22

Sajnos stressztől is lehet, én is ilyen helyzetben vagyok, szóval átérzem a helyzeted, kitartás, és kívánom a legjobbakat!:(

2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet szimpla vitamin hiány meg kicsit ez a vedlés dolog, mert annyira nem kell túlzásokba esni, nem olyan vészes...csak fura, hogy régen nem volt ennyire tavasszal, ősszel..
2011. okt. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!