Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan gyógyszer, ami...

Van olyan gyógyszer, ami kimondottan problémás (pattanásos) bőrre való?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még mindig vannak pattanásaim az arcomon, és a mellkasomon. Van, mikor csak néhány, de van, mikor elborítja az arcom..

Már annyi mindent kipróbáltam, különféle lemosókat, krémeket, stifteket, kozmetikai kezeléseket..Már kozmetikussal is kevertettem ki olyan krémet, ami Ő szerinte szuper, de nekem sajna nem volt jó. Szépen elmulasztja a pattanásaimat a teafaolaj, de, ahogy eltűnik egy, máris jön a következő.


Már olyan elegem van, borzasztóan elszomorít, hogy semmi megoldást nem találok a problémámra.


Tudom, hogy a felületi kezelés semmit sem ér nekem, mert "belül van valami gáz". Voltam hormonvizsgálaton is, de mindent rendben találtak.


Bőrgyógyászaton is jártam már, de nem foglalkoztak velem. Felírtak valami krémet, ami úgy kiszárította a bőröm, hogy hámlott, égett, viszketett..


Mit csináljak? Van valami gyógyszer, vagy bármi, amiről tudjátok, hogy tuti jó? Segítség!! :(


2011. okt. 1. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én kozmetikus vagyok és átéltem már a helyzetedet is anno.

Nem ajánlok semmi gyógyszert, májkárosítóak.Én szedtem el is múltak de aztán visszatértek, utánna tudtam meg dolgokat a Roaccutánról, hogy mennyire káros.

Egy alapos méregtelenítésre lenne szükséged mert tele vagy mérgekkel amik a végső szerveden a bőrödön ürülnek ki, mert már nem tudnak hol belül.

Használj tiszta kozmetikumokat és ne mindenfélét.Tehát olyanokat amik természetesek és nincsenek tele tarósítókkal, színezékekkel stb.

Használj szappant tisztálkodáshoz.Ajánlom a Tisza nevű háziszappan amiben nincs semmi káros.100FT-os boltokban lehet venni.Nem kell tőle félni, kezdetben lehet szárítani fog kissé, de utánna beáll a bőröd.

Ajánlom még a DM-ben Rossmannban megtalálható Alverde, Alterra nevű termékeket amik igen jók.

2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!