Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltűntetni?

Mivel tudnám eltűntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit lehet tenni a nagy begyulladt pattanások ellen? Vagy ha már kialakultak, azt hogyan tudnám eltüntetni? Ugytudnám leírni a pattanást mint mikor bevered a fejed és annak a helyén nő egy nagy púp (Nem vertem be még mielött valaki azt írná). Érintésre nagyon fáj, nem lehet kinyomni. Nemhiszem hogy leszárítós krémmel kéne kennem mert ahogy elnéztem nincs olyan rész amit le lehetne szárítani mert ez hogyis mondjam, egy pukli.

Volt már valakinek ilyen?


2011. szept. 30. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy a homlokomon jött ki, ha az mond valakinek valamit. :)
2011. szept. 30. 16:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak volt, antibiotikumot kapott rá, tablettába meg krémbe, háziorvos írta fel!!!
2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt egyszer,én vártam vagy 2 hetet és magától így visszahúzódott és semmi bajom nem lett hál' istennek :D


13l

2011. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen be szokott sárgulni másnapra. akkor kinyomom másnap megint kinyomom és úgy hagyon egy hét alatt lemegy
2011. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

De nincs olyan módszer amivel hétfőre elmúlik? :/ azis elég lenne ha addigra már nemlenne púpos :/

2011. szept. 30. 20:40
 6/7 A kérdező kommentje:
kiszúrásról mit gondoltok? korai lenne még? (Ma reggel keletkezett)
2011. szept. 30. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Jegeld le, vagy kenj rá fogkrémet estére, és utána reggel nyomd ki, ha már kijött a feje (sárgás genny a teteje) :)
2011. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!