Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diffúzorhoz milyen hajformázó...

Diffúzorhoz milyen hajformázó szert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan szert keresek, amitől (a habbal ellentétben) nem lesz ragacsos, kemény a hajam. Igazából egyenes a hajam és diffúzorral szeretnék hullámos hajat. Sok sok hajhabbal sikerült is, csak kemény és ragacsos lett tőle, de sok videóban, illetve képen is láttam, hogy egyenes hajból diffúzórral sikerült hullámos hajat csinálni

Előre is köszi a segítséget! :)


2011. szept. 29. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenes hajból nem lehet diffúzorral göndöret csinálni. Főleg nem hab nélkül:D A képen vszínűleg egy hullámos hajú lánynak ki volt vasalva a haja...
2011. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ!

2. Ha így lenne, akkor nem is tettem volna fel a kérdést, mivel tudom hogy egyenes hajból lehet diffúzorral hullámos hajat csinálni. Nem nem urbandlegendről, sem egyéb tévhitről szó sincs, csak egyik ismerősöm habbal csinálja és neki nem lesz tőle kemény. Megjegyzem egyenes hajú csajról van szó, és nem nem azért mert vasalja.


Azért is tettem fel a kérdést, mert nyílvánvalóan habon kívül is létezik más hajformázó szer... :)

2011. szept. 30. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezed meg tőle, hogy milyen habot használ?:D
2011. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!