Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A fiuk állandóan összeborzolják a hajamat ,meg még 3 barátnőmét és nagyon zavaró tud lenni ,mert kócos lesz és nincs nálam fésű ,mert elhagytam és mindig elfelejtek másikat venni/hozni. Kócos,összeragad meg minden ... tegnap előtt pl ,már majdnem sírtam ,mert össze volt fogva a hajam és nem tudtam újra megcsinálni, és még hülyén is ált ,szét szedtem és próbáltam de az istennek nem sikerült.. Mit tegyek van valami ilyesmire ,hogy ne legyen vagy valami ..vagy szóljak az osztályfőnöknek ,hogy tegye őket rendbe? 14/L Köszönöm előre is a jó válaszokat ,már nagyon ki vagyok akadva ettől.://
2011. szept. 29. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy nyúl vazzeg! de komolyan! csatt egy nagy pofon! hidd el neked adnak igazat ő meg nem számít rá és egy lánynak nem illik vissza adni! 35f.
2011. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

jujj te szegéény. :||


irtó gyerekesek vagytok. egyébként azért csinálják a fiúk, mert látják, hogy zavar titeket.

amugy meg nem felejtessz el fésűt vinni, és meg van oldva a probléma.

2011. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj be egy diszkontba, kb 200-500 Ft egy sima kis fésű. De a barátnődtől is kérhetnél fésűt...

És ne haragudj, de ne vedd ezt ennyire a szívedre, a barátságotoknak biztos nem fog jót tenni ha az osztályfőnöknél mószerolod be őket...

Egyszerűen vedd poénnak, ők is annak szánják valószínűleg. Kócold vissza, és nevess egyet.

2011. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

keverj le két pofont neki, azt ha próbálkoznak még egyet, (elhiszem hátulról nehéz védekezni, de csak pofon a megoldás, (lehetőleg jó csattanósat, maradjon ott az arcán a kezed nyoma is / nah jó ez túl erős lenne ):D.

a lényeg a lényeg, ne hagyd magad, fésűt meg szerezz be, ha nem tudsz, akkor pl tedd ki telefonod hátterének a fésűt, és eszedbe jut róla :) vagy reggelre az ajtóra :) induláshoz

2011. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:):DD ,de én nem vagyok olyan bátor h megpofozzak valakit.xdd
2011. szept. 29. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pofont se bírsz adni akkor mint előzőleg írták hát kócold jól össze és nevessél! :D (régen a lányok még tudtak pofont adni ha kellett, nézz meg egy két régebbi fekete fehér filmet).
2011. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor marad a visszakócolás :) hajrá :) találj fel valami bosszút ^^, pl fogd a sminkes cuccod azt egy határozott mozdulattal, mikor nem figyel a megfelelő helyre kenj fel neki :D

23 éves fiúkén sok tippet tudok adni, azáltal amiket én a sulimban láttam :)

2011. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudnátok valami jó bosszút? :D

de azok filmek ott muszáj volt..szerintem.:d:)

2011. szept. 29. 16:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tudnék, de én lehet kicsit durvákat adnék olyan téren, hogy csinálj velük olyan dolgot amiket csak lányok szoktak pl (körömfestés smink), meg hasonlók. találd fel magad :) visszakócolás mindenképp!

vagy pl tolltartócsere titokban :)

2011. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy ha tudod hogy teázik, és vitt magával teát kis üvegben, akkor legyen nálad pl só. (kevés, egy nagyon kis zacskó, és szórd bele (elrontja teljesen ihatatlanra az izét, de nem baj ott a csak, legalább nem lesz magas a cukra (: )
2011. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!