Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A suliban folyton sápadt lesz...

A suliban folyton sápadt lesz a bőröm. Szerintetek mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Reggel is mikor felkelek meg este is átlagos színű a bőröm. De mikor a suliban vagyok nagyon sápadt, foltos az arcom. Mikor haza jövök rá 30 perc múlva megint normális az arcbőröm. Sminket van hogy nem használok, ha használok is az olyan alapozó ami nem tömíti a pórust. De mire suliba érek nem látszik a smink én meg nem akarom magam a suliba folyton kenegetni. Van valami ötletetek?


16 L


2011. szept. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem az ottani lámpától vagy olyan sápadt?:d
2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hinném. Mikor haza jövök akkor is még olyan egy ki ideig..
2011. szept. 26. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

neked legalább normális a bőröd,még ha csak néha-néha is...én valahogy mindig úgy nézek ki mint egy hulla :||


13l

2011. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tegyél egy kis pirosítót
2011. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez a büdös iskolai levegőtől van :)

Nekem pl meg a hajam is hamarabb zsírosodik a suliban mint máshol. Felháborító :D

2011. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

valószínű az iskolaundor lehet :/ :DD

2011. szept. 26. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nekem nem volt iskolaundorom, jól elvoltam suliban, mégis "lerobbantam" a nap végére :)
2011. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a bőröm is gyorsabban zsírosodik, a hajam is. Elég fura dolog:D
2011. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!