Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szögletes arcformámhoz milyen...

Szögletes arcformámhoz milyen frufru illene? És magas a homlokom.

Figyelt kérdés
ha tudtok linkeljetek képet! köszi
2009. ápr. 26. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Asszimetrikus frufru, ne legyen olyan "kötött", tehát ne legyen szögegyenes az alja

nekem is ilyen az arcformám, nekem leggyakrabban olyan frufrum van, amit ha olyan kedvem van, oldalra is elfésülhetek. És nekem is magas a homlokom! Te rólam beszélsz? :P

Ja és ne középen legyen a választékod, nekem ez bejött. Mióta oldalt van a választékom, ezerszer jobban nézek ki. Rengeteget lehet "játszani" a hajjal!

2009. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem viszont a szögletes-hosszukás arcomhoz az egyenes frufru a legjobb kicsivel a szemöldököm felett, de ahogy most megnőtt, így is jó:) és most úgyis nagyon divatos az egyenes, de rajtad áll:)
2009. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!