Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnát írt és mutatott a...

Sötétbarnát írt és mutatott a festéken és nekem fekete lett tőle a hajam. Kifakul majd?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőkésbarna a hajam. A Garnier color % shine amóniamentes festékével festettem sötét gesztenyebarnára és teljesen fekete lett tőle:( Így nagyon nem tetszik. Lesz ebből sötétbarna?
2011. szept. 26. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a dologgal sokan megjárták már, a sötétbarna sajnos sok esetben fekete lesz, elég gáz :(((

Korpás hajra való samponnal mosd, öblítsd citromleves-kamillás vízzel, ezek is szívnak kicsit, de nem tudom a gyakorlatban érnek-e valamit, itt olvastam ezeket a tanácsokat.

2011. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ez lett.. háát, kicsikét fakult, én pénteken megyek fodrászhoz, megmondja majd mit lehet tenni vele. Most kicsit világosabb az enyém, mert ráfestettünk nagyon erős vörössel, persze így is feketésbe hajlik, de a napon vöröses fénye van, és így arányaiban nem tűnik sötétnek... nekem se tetszik nagyon így:((
2011. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!