Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálta ezt a hajat?

Hogy csinálta ezt a hajat?

Figyelt kérdés

BELEEGYEZETT HOGY FELRAKJAM!

[link]


[link]


2011. szept. 25. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha annyira beszéltél vele és annyira beleegyezett akkor miért ne öt kérdezted volna meg?.. ne nézz màr ennyire hülyének.

Am mi ilyen nehéz egy egyszerü kontyon..?

2011. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleegyezett, hogy felrakd, akkor miért nem kérdezted meg tőle, hogy hogyan csinálta? :D

Amúgy ez sima konty.

2011. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzükkel
2011. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a kontytól elég messze van, hátul gumival összefogta és belecsavarta a hajgumiba.
2011. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ÖÖÖöö.. ezt most nem értem ha egyszer beleegyezett hogy felrakjad akkor miért nem kérdezted meg tőle...

(vagy nem mondja meg de engedi hogy felrakd???) én ehez hülye vagyok

2011. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki fodrász csinálta mert keresztelőre mentek:DÉs őt is érdekelné hogy hogy csinálta mert hiába próbálta nem sikerült ilyen púposra:(
2011. szept. 25. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
kicsit meg kell tupirozni
2011. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem látta a tükörben, hogy hogy csinálták? Egyébként meg én mindenét látom, hogy pózol, csak a kontyát nem... Egyébként meg ha fodrász csinálta volna, nem ilyen igénytelen hatása lenne...
2011. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és 2 fajta ruhában 2 helyszínen, különbözö sminkkel is pózolt, hogy megörökítse ezt a remekmüvet? :D.. nem mondom, hogy rossz a haja, de ezt minden csinàlta csak nem fordràsz
2011. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fodrászhoz elmenni azért, hogy simán felgumizza a haját? Szerintem kizárt...És egyetértek az előttem szólókkal, látnia kellett volna hogyan cisnálták neki, de ezt kétlem. Ezt te találtad vhol, és feltehetőleg nem is ismered a csajt :S
2011. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!