Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrhibát eltüntessem sminkel?...

Bőrhibát eltüntessem sminkel? 15/f

Figyelt kérdés

azabaj h. eddig nemvolt pattanásom és most néha van,és mivel

májfolt van az arcomon ezért eléggé durván nézek,ki(persze csak havi 1x előjön,szerintetek sminkel tüntessem el?


2011. szept. 23. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsa a rossz fogalmazásért..
2011. szept. 23. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, inkább valami tonikot használj, hogy eltűnjön a patanás. :/ A Garnier Pure Active tonikja nagyon jó(legalábbis nekem bevált.)
2011. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Alapozót vagy púdert semmiképpen ne használj, max csak korrektort. Az szerintem nem gáz egy fiúnál sem, és jól eltünteti a pattanásokat.
2011. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a májfoltot nemtünteti el..:/

ha sötétebb bőrömlenne v. nemtökéletes,nemzavarna/nemlennefeltűnő,de szép bőröm van ,sima és világosabb,szal egy barnás nagy volt az arcomonnemszéplátvány

2011. szept. 23. 15:19
 5/5 anonim válasza:
Lézereztesd le a foltot. Ennyi. drderm.hu
2011. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!