Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam addigra lesz szép,...

A hajam addigra lesz szép, mire hátul zsíros! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
elég göndör hajam van, és ha megmosom, csak még göndörebb, de kb 3 nap után ha mondjuk be volt gumizva, meg a múgy is, már egész normálisan néz ki, de addigrahátul a fejtetőmnél tiszta zsíros és moshatom meg mégegyzer, és akkor megint hülyén néz ki :S amúgy miért mindig csak ott zsíros? (pedig csalánsamponnal mosok hajat)
2009. ápr. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj,ezzel énis ígyvoltam.Nekm hullámos-göndör a hajam ,ha megfésülöm mosás után pedig olyan mint az oroszlánszörény :S Szerezz be egy jó minűségű hajvasalót ,mosás után kivasalod és mindíg tökéletesen fog állni! És a vasalót nemcsak vasalásra tudod használmi ,ha feltekered rá a hajad ,gyönyörű hullámokat tud csinálni.


13/l

2009. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én nem akarom vasalni :P teteszene göndören, ha hátul nem lenne zsíros
2009. ápr. 25. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen hajam van. Megoldás: Hogy ne legyen zsíros meg kell mosni 3 naponta, ezt sajna nem lehet elkerülni. Én általában nem szoktam fésülködni, max a tetején igazítok egy kicsit. rendesen csak hajmosás előtt fésülöm. Nekem magától elég jól beáll, azt meg senki nem veszi észre, hogy nem fésülködtem, mert baromira nem látszik rajta.
2009. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom h göndör hajat vizesen lehet fésülni. Szal hajmosás után amíg még vizes, fésüld meg, ha megszárad elvileg jól fog állni:D Nekem hullámos hajam van én se mindig fésülöm csak vizesen.
2009. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha vizesen jól kifésülnéd, és raknál rá egy kis hajhabot, vagy hab helyett hagynád, hogy magától megszáradjon jól állna. vagy esetleg próbálj szerezni tárcsás hajszárítót, abban szépen megszáradnak a hullámaid, és nem lesz oroszlános
2009. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!