Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azért van ez mert az ilyenek...

Azért van ez mert az ilyenek könnyen megszerezhető, olcsó csitrik?

Figyelt kérdés

Azon szoktam agyalni, hogy lehet-e szebb és vonzóbb egy szép arcú, jó alakú, nem kövér, normális, komoly lány egy fiúkra nyomulós, kirívóan öltözködő, festett szemű kis csitrinél...?!

Vannak az iskolában is olyan lányok akik eléggé durván viselkednek, nyomulnak az osztálytársaimra és hát azok kapnak is a lehetőségen..

Belém volt már több fiú is szerelmes az osztályból is, pl:az egyik helyes gyerek az osztályból, de nem csinált semmit, nem mondott semmit...

Persze az egyik lötyögős riszálós lány után koslatnak és nyomulnak.És számít az is, hogy sima matt bőre legyen egy lánynak, vagy az már annyira taszító, ha van az arcon alig két patti..?

ehez hasonló tapasztalatokat is szivesen várok! és köszi:)


2011. szept. 21. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet szebb egy olyan srácnak aki komoly kapcsolatra vágyik. Ha az a helyes srác leáll foglalkozni egy "olcsó csitri"-vel ahogy te nevezted, akkor nem szerelmes beléd.
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellentét vagyok:).Semmi extra dolog,sem haj,sem köröm.De van egy nagyon jó tulajdonságom,hogy őszinte vagyok és egy férfi után sem mentem soha,aki el akar menni,mehet:).Főleg,ha ez ilyen kis hölgy miatt van,akkor engem szó szerint nem érdemel meg.Meg nem is passzolnánk.De a legtöbb férfi ismerősöm nem ilyen nőt keres,szóval nyugalom.Én is megkérdztem már párat erről.
2011. szept. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!