Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy mindig más...

Miért van az, hogy mindig más a hajam?

Figyelt kérdés

mindig ugyanúgy/ugyanazokkal mosom meg ugyanannyi ideig vannak rajta a kondicionálók, ugyanúgy szárítom meg és vasalom ki

tegyük fel az időjárási viszonyok is ugyanolyanok és mégis egyszer selymes és nem göndörödik be máskor meg mint a széna és hullámos lesz


2011. szept. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan mint az enyém. Külön egyéniség. Az enyém meg még rühell is engem és csakis akkor áll szépen és előnyösen, ha otthon vagyok este, egyedül. xD

Igazából nem tudom az okát.

2011. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van :D ha jól kellene állnia, akkor nem áll jól, és álltalában akkor a legszebb, ha pont hajat akarok mosni xD
2011. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát úgy látom mindenkinél ez a helyzet :D sajnos nem tudok választ adni..én nem szoktam szárítani,és talán akkor nem lesz száraz
2011. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!