Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rövid lett a hajam...

Nagyon rövid lett a hajam most mit csináljak?

Figyelt kérdés
ma voltam fodrásznál és rámutattam a vállamra hogy eddig vágja a majdnem derékig érő hajamat erre ő belevág szinte a fülem magasságába ezért most nagyon nagyon rövid és nem tetszik szinte sírógörcsöt kapok ha belenézek a tükörbe!! és még neki állt feljebb miszerint én akartam olyanra de nem!! én a vállamig szerettem volna! :( nagyon elvagyok keseredve, ha valakivel történt már ilyen élmény az esetleg megosztaná velem? :( köszönöm. ja és 12 éves lány vagyok és félek hogy az osztálytársaim is csúfolni fognak emiatt..
2011. szept. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj miatta, hamar megnő.
2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,de én hamar megszoktam és szexinek tartottam:) majd megnől hamar. szerintem most csak fura neked=)
2011. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! A rövid haj, is lehet csinos. És tényleg hamar megnő. Elhiszem, hogy szomorú vagy, de nem kell. A hajban az a jó, hogy megnő!
2011. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, velem is történt ilyen. Az osztálytársaid miatt ne aggódj, aki ilyen miatt csúfol, azzal nem érdemes foglalkozni.

De adok pár tippet, amivel gyorsíthatod a hajad növekedését/nem olyan feltűnő a rövidsége:

-lehet kapni ricinusolajat a patikában (egy üveggel kb 300 Ft, nagyon olcsó viszont sokaknak beválik), egy héten egyszer-kétszer be kell kenni vele a hajad és rajtahagyni a pakolást, az interneten találsz részletes leírást arról, hogyan kell feltenni,

-valamint revalid kapszula szedése, vagy C-vitamint tartalmazó tabletták szedése serkenti még a hajnövekedést,

viszont egyszerűbb megoldás, hogy addig ameddig nem nő a hajad, csurkában hordod hátul

2011. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!