Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín lehet ez?

Milyen hajszín lehet ez?

Figyelt kérdés
[link] az oké, hogy barnás..talán kicsit vörös?:S:D tudnátok konkrétan mondani nekem, melyik hajfesték márkánk lehet ilyen színe? vagy valami pontos meghatározása a színnek? (bocsánat a magyartalan fogalmazásért) :)
2011. szept. 19. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*márkának...bocsi :)
2011. szept. 19. 16:21
 2/9 anonim ***** válasza:

MM Beauty 007-es árnyalata =)....világos gesztenyebarna =)

nekem is ilyen van és imádom (L) :D

2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen a hajszínem és én ezt használom: palette vöröses barna. Befolyásolja nyilván, h alapból/vagy most milyen a hajszíned. De ez a dobozok hátulján illusztrálva van úgy is.

Remélem segíthettem

2011. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hű köszönöm a gyors választ:) igazából elsőre nem várom ezt a színt, nyár elején lett leszivatva a feketém azóta nem festettem be:D az alja még fekete a közepe vörösesbarna ami meg lenőtt szőke.. szóval most vagyok minden :/:D
2011. szept. 19. 16:24
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen megnézem mind a kettőt, de ezt a MM Beauty-t tescoban/dm-ben is lehet kapni? vagy fodrászkellékesnél? bocsi még életembe nem hallottam róla..:D
2011. szept. 19. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik :D


13l

2011. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik :D
2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tesco-ban is láttam MM Beauty festéket :D
2011. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma voltam tescoba de nem találtam:( de mást igen.. viszonyításom legalább már volt milyen szín lehet :D
2011. szept. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!