Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Még mindig semmi!

Mit csináljak? Még mindig semmi!

Figyelt kérdés

elég hülyén hangzik de betekertem a hajam a fésűvel, és nem jön ki.. :s vmi ötlet vágáson kivül????

már vagy két órája szenvedek segiistgé!!!


2011. szept. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

ellenkező irányba kell tekerni és a hajkefe végénél tincsenként próbáld kiszedni...de apró tincsenként...

Am hülye média....egy csomó reklámban meg ilyen hajápolócucc dobozán ez a kép van ahogy tekergetik rá meg formázzák vele....és ezért ezt egy csomóan megcsinálják...

2011. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, de semmi.:(((

Valamennyi kijött, de még van és nagyon bevan gubancolodva :(((((

2011. szept. 18. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
idővel csak kijön...pár tincs valószínűleg veszik vagy a nagy roncsolódás, vagy ki kell vágni...de ezt hogy csináltad?
2011. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az oké hogy idővel kijön, de addig mászkáljak fésűvel a fejemen? :D
2011. szept. 18. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:
ajj istenem mit csináljaak??
2011. szept. 18. 22:24
 6/10 A kérdező kommentje:
SIKERÜLt!!!! De uristen látnátok mennyi haj maradt a fésűben :S:S:S
2011. szept. 18. 22:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ezzel se próbálkozol többeet asszem...
2011. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát ja volt tanulság. :S

ezentúl a fésűt csak rendeltetés szerűen fogom használni. :D

2011. szept. 18. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én kiskoromban anyu hajába tekertem bele a körkefét, de úgy, hogy az csak ollóval jött ki. :D

De van aki nem tanul: ha kéznél vagyok, mindig megkér, hogy szárítsam be a haját. :D

Amúgy legközelebb kenj rá balzsamot, kérkrémet, vagy ami van, hátha elég csúszós lesz ahhoz, hogy könnyebben kijöjjön.

2011. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
barátnőm is beletekerte a hajába a körkefét, benne is maradt. felhívott, hogy menjek át hozzá segíteni kiszedni. vagy 2 órát ültem a feje fölött mire sikerült... :D
2011. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!