Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után látható az...

Mennyi idő után látható az élesztő hatása?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos a bőröm..vagyis mondhatni ez nem pattanás..egy kicsit eltér tőle.Voltam már egy éve bőrgyógyásznál,szedtem gyógyszert és hatott is,de amikor abbahagytam kb két hónap után megint kezdett ilyen lenni.Ráadásul legyengítette az immunrendszeremet és napfény nem is érheti vele a bőrömet.A biológia tanárom mondta,hogy kezdjek enni élesztőt esténként..Két hete szedem..nem tudom eldönteni,hogy szebb lett-e.Kb.mennyi idő után fogja rendbehozni a bőrömet?Már ha ez lehetséges..
2011. szept. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát a tészta fél óra és két óra közt szokott megkelni tőle...
2011. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el újra bőrgyógyászhoz...az lesz a legjobb....ha a belső külső hatású gyógyszerek se segítenek én nem az élesztőtől várnám a csodát....De az élesztő tényleg jó...napi egy alma is nagoyn jó hatással van a bőrre....mármint ha megeszed
2011. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobb lett csak most ősszel nem igazán szerettem volna a napfénytől bujkálni..meg a természetes kezeléseknek vagyok inkább a híve..de lehet akkor holnap elmegyek.
2011. szept. 18. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A napfény is segít a sugarai fertőtlenítenek...a szoli is segít az ilyen gondkon, de sokkal nagyobb problémákat okozhat később...esetleg fényterápia...sejtműködést regenerál
2011. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!