Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj ez PONTOSAN?

Milyen színű haj ez PONTOSAN?

Figyelt kérdés

[link]

ha fodrászhoz megyek befestetni a hajamat mit mondjak milyen színű ez a haj?


2011. szept. 18. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyenre akartam, ugyanezzel a fotóval :)) Azt mondta, ez melír, több szőke is van benne. Természetes hajból talán el lehet találni, de festett hajból sosem lesz pont ilyen, bármilyen profi is a fodrász. Aranyszőke, mézszőke, stb van benne, nagyon pici satírozásszerű technikával. Ha sikerül megcsinálnia Neked valakinek, írd meg hol és mennyi volt :)

(nekem végül csak festve lett sima szőkére, mert ráadásul én festett sötétbarnából akartam ezt...)

2011. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi volt a hajam, fekete voltam előtte. Nagyon szép volt, nagyon jól állt, viszont az eredeti hajszínem annyira sötét, hogy rettenetesen zavart a lenövés, és nagyon látszott. 3 hetente pedig nem óhajtok fodrászhoz rohangálni..Szóval vissza"barnultam".Csak akkor ajánlom az ilyen világos hajat, ha az eredeti hajszíned sem sötét!
2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) nem sötét hajam van.. világosszőke :)
2011. szept. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!