Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne barnább a bőröm?

Mitől lehetne barnább a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon világos a bőröm, nyáron hiába napoztam nem fogott le a nap. Szoliba járni nem szeretnék. Esetleg tudtok valami tartósabb barnítókrémet vagy valamit ajánlani? És, hogy azt hogyan kell használni
2011. szept. 18. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

hát vannak önbarnító krémek, amik nem igazán tartósak meg elég sok narancssárga színű és sokan nem tudják használni (foltosan kenik fel, nem egyenletesen, stb). De mégis azt mondom, hogy van olyan márkájú (természetesen ezek elég drágák) ami normális. érdemes Douglasban vagy minőségibb parfümériákban keresni,nézz utána a neten.

Vagy van az UV-mentes barnítás, ami már tartósabb és szebb színt is ad (állítólag - én még sosem próbáltam). ezt is pötyögd be a Google-ba és kiad ezer szalont:)

2011. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. szept. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!