Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden alapozó káros a bőrre?...

Minden alapozó káros a bőrre? Ti hogy szoktatok alapozózni? ÍRJATOK SOKAN!

Figyelt kérdés
ha ismertek olyan alapozót ami nem káros, írjátok le! és még a ti hogy szoktatok alapozózni kérdésen azt értem, hogy hogyan kenitek fel az alapozót, alá tesztek e krémet. stb stb...
2011. szept. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
az alapozók nem károsítják a bőrt, de eltömítheti a pórusokat és pattanásosabb lehetsz tőle. Én úgy szoktam csinálni, hogy bekrémezem a bőröm és csak azokat a területeket kenem be, ahol van vmilyen bőrhiba. a vénén meg egy kis púder. és ha már nem kell smink akkor alaposan távolítsd el.
2011. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont a borgyogyasz mondta, hogy hasznaljak alapozot, mert az is vedi a bort, pedig kronikus gyulladt pattanasokkal kezel. Csak naptejet szoktam ala kenni, mas krem nem kell, az alapozo amugyis tartalmaz hidratalo osszetevoket. Persze ha nagyon szaraz a borod, akkor elotte hasznalj hidratalot, de az alapozot csak akkor kend ra amikor mar teljesen beszivodott. Amugy nem egy nagy kaland, felkened az alapozot is, mint egy kremet es kesz...
2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon pattanásos volt a bőröm mikor elkezdtem alapozót és púdert használni (kb. 3 éve, mostanában találtam rá egy képre amin látszott minden, azt hittem elhányom magam hogy milyen csúnya voltam :D) Szóval hétköznapokon, meg mikor mentem valahova, mindig használtam alapozót, mikor milyen, ilyen olcsókat általában, és bár biztosan nem attól, de sokkal szebb a bőröm. Szóval szerény véleményem szerint ártani nem árt... Bár ki tudja milyen lenne a bőröm ha nem használtam volna...Ezt nem tudhatom :D Annyi biztos hogy gyönyörű a bőröm ahhoz képest, mint amilyen volt.
2011. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem jobb minőségűt válassz, mert mégiscsak a bőrödről van szó. Attól függően vásárolj, hogy zsírosabb vagy szárazabb a bőröd. Ha zsírosabb, akkor hab állagút használj, mert az jobban mattít, ha szárazabb, akkor hidratáló folyékonyat. Én krémezni szoktam alá. :)
2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!