Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik festékkel lehetne...

Melyik festékkel lehetne ilyen rézvörös hajam? Kép lent?

Figyelt kérdés

[link]

Az én hajam most világosbarna, de festett.


2011. szept. 17. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
L'Oreál Preference Intenzív Rézvörös,az enyém is pont ilyen.Sajnos egyiksem ilyenre fogta be.
2011. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Festék festéket nem világosít, tehát előtte ki kell szedned pl color b4-ral a hajadból a világosbarna festéket, mert nem fogja befogni, csak a tövét, ahol le van nőve és rettenetesen hülyén fogsz kinézni vele.

Amúgy a garnier 100% colornak van egy ilyen színű hajfestéke, de azt nagyon ritkán lehet csak kapni:

[link]

ez a 743-as árnyalat, de amúgy ha a 746-ost veszed az is ilyen lesz 2 hét múlva, amikor már kicsit lekopott, viszont eleinte élénkebb.

De ha a 746-osba keversz harmadrészben szőkét (nekem hosszú hajam van, ezért 1 tubus rézvörös és fél tubus 101-es szőke összeállításban nyomtam, arányos adag oxival), akkor is pont ilyen lesz.

De mivel a rézvörös színmélységben a szőkének felel meg, ezért világosbarnára semmiképpen ne menj rá vele, mert nagyon ronda lesz!!!!!

2011. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!