Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi okozza egyes lányoknál a...

Mi okozza egyes lányoknál a túlzott szőrösödést?

Figyelt kérdés

Én pl túlzottan szőrös vagyok szinte mindenhol és annyi mindent hallottam már h miért lehet..pl mert dús a hajam, mert sötét a hajam, mert túl sok bennem a férfi hormon... stb...

Most akkor melyik?


2009. ápr. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű sok benned a férfihormon.

Bár ha a kreol a bőröd ott előfordul szőrősödés.

2009. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Világos a bőröm. És ezzel a sok férfihormonnal nem lehet vmit kezdeni ? :D :S Vayg ilyen szőrös majomemberként kell meghalnom?:))

Egyébként köszi a választ.

2009. ápr. 23. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz (ide lehet, hogy kell beutaló, sőt több mint valószínű). Csinálnak hormonvizsgálatot, és utána tudnak javasolni megoldást. Az esetek nagytöbbségében tényleg valamilyen hormonzavar áll a háttérben. De ha még fiatal vagy, akkor lehet, hogy idővel ez elmúlik, és inkább azt tanácsolják, hogy várjatok.
2009. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

ez genetika! Én is szőrös vagyok, bár férfi. Jó megoldás pl a borotva :D (egyébként a hajad is ugyanezért (genetika) dús, nem a dús hajad miatt vagy máshol is szőrös.)

Mindenesetre nem tudsz vele mit tenni, csak borotválni, vagy végleges szörtelenítés ha sok pénzed van

2009. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is olyan szőrös vagyok mint egy majom.Évekig gyantáztattam,hogy majd ritkul,de nem.Most már nem kínzom magamat,csak borotválom.Voltam hormonvizsgálaton is,de minden rendben volt.
2009. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok pénzem nincs szval végleges szőrt. kilőve:) Meg sok negatív tapasztalatot hallottam róla... Borotválni sajna nincs erőm mindennap, ilyen nagy felületen... Ez a hormonvizsgálat viszont érdekel. Leírná valaki, Hogy zajlik ez pontosan?:)
2009. ápr. 23. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A hormonvizsgálat vérvétellel történik.

Ki kell zárniuk a cushing kórt, ehhez egyik vizsgálat előtt be kell venned egy tablettát.

Ezutan a férfihormon szinteket megnézik és hogy eltérnek-e.

Majd felírnak gyógyszert ( magas nőihormontartalmú foggátlót )

2009. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)!
2009. ápr. 23. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a férfihormon az oka...menj el orvoshoz...biztos tudnak kezdeni vele valamit...
2009. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!