Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ezt megoldani?

Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Megmosom a hajam megtörlöm és akkor nagyon jol áll na de ha megszárad akkor puffat csunya leszz kezelhetetlen szoval nemjoo hogy lehet azt elérni hogy hajmosás után amikor megszárad a haj olyan legyen mint amikor csak törölközővel megtöröltem,van erre valami modszer? :D csak akkor tetszek magamnak amikor picit vizes a hajam akkor áll jol :/ 16/F


2011. szept. 15. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
zselé?
2011. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam h valaki eztfogja írni de az nemjo :D
2011. szept. 15. 21:04
 3/6 be you válasza:

Hajvasaló. Nekem is érdekes miután megmosom, de ha nem szárítom meg, és úgy fekszem le, akkor annyira nem gáz, de tök mindegy, mert úgyis kivasalom. =)

Mondjuk nekem hosszú hajam van.

Vagy másik megoldás: mindig cipelsz magaddal egy vödör vizet, és néha a fejedre öntesz belőle 1 kicsit. xd

2011. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wax,esetleg.
2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van egy hajformázó por, Schwarzkopf Professional Osis Shine Duster a neve. de szerintem a wax is jó.
2011. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan zselé, ami ilyen kerek üvegcsében van és permetezős, apukám olyat használ, és pont azért, mert nem sűrű zselé állagú, hanem inkább folyékony, ezért ilyen nedves haj hatást lehet elérni vele...
2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!