Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltatok már az 'A-list Salon...

Voltatok már az 'A-list Salon & Spa'-ban brazil (brasil) cacau tartós hajegyenesítésen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitokra lennék kíváncsi.
2011. szept. 15. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Senkinek nem ajánlom egyik szalonjukat sem! Friss és nagyon negatív tapasztalattal vagyunk barátnőmmel együtt. Szőkíteni mentem a budai szalonba, ahol egy elég tapasztalatlan kis hölgy (Kinga) próbált valamit csinálni hajfestés néven. Folyamatosan járt a szája és elég bizalmas kérdéseket tett fel. Aztán odajött a takarító személyzet tagja és elkezdett ordibálni a lánnyal, hogy így meg úgy csinálja a hajam. Mikor elment, rákérdeztem, hogy ki volt ez? Galgóczi valaki, talán Zsuzsa, aki állítólag szalonvezető. Hát... inkább nem minősítem sem külsőleg sem belsőleg! A hajam egyszerű lett és 3 héttel az eset után besárgult, és egy vagyont fizettem, többszörösét, mint ahogy az árlistában meg van jelölve!

Barátnőm a pesti szalonban járt, ahol kapott, szintén egy vagyonért, foltos hajszínt. Ő szóvá tette, nem győztek bocsánatot kérni, de semmit nem ajánlottak fel helyette.

2016. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%

Sziasztok!


Többször voltam az A-list Szalon and Spa-ban és nekem nagyon bejött az ottani egyenesítés. Natura és True keratin van, nem a Brazil Cacau. Nekem True keratin van a hajamban ami egy magas ápoltságot ad, fényes és sima. Akinek afró göndör haja van, az nem menjen oda, de ezt ők is elfogják mondani, hiszen van ingyenes konzultáció. Nem tudom mi volt ott 2016-ban, nem volt jó a bolygók állása, de aki egy szalonra kiváncsi az szerintem ne itt érdeklődjön, hanem nézze meg a weboldalt, a munkákat és menjen be egy konzultációra.

2022. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Borzasztóan kínos a tulajdonos "hölgy" viselkedesése. Több ismerősömtől hallottam, hogy azért nem járnak már oda, mert nem bírják hallgatni a nőnek az ordítását. Mint más a kutyájával sem, úgy bánik az alkalmazottakkal.
2023. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!