Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan, hatékony pattanás...

Gyorsan, hatékony pattanás tüntetés?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami HÁZI praktikát amivel gyorsan,egyszerűen és hatékonyan lehet pattanásokat eltüntetni.Nem szeretnék több ezer forintos kencéket venni ami lehet,hogy nem is ér semmit.

Ma délután úgy éreztem kell kezdenem ezekkel valamit,mert napközben zsíros a bőröm és piros pattanások vannak.Így estére tettem fel egy "pakolást" ami abból állt,hogy egy kis élesztőt összekevertem pici vízzel és azt kentem fel,majd mikor megszáradt lemostam.Ez használ valamit?Mennyi időnek kell eltelnie,hogy látható legyen a javulás?

Más javaslatokat is várok.

Köszi előre is :))


2011. szept. 12. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

pattanásokat, miteszereket ki kell nyomni, a patikába van miteszerírtó, régen azt használtam bevált


most arcszeszt használok, ez szintén nagyon bevált

2011. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez az arcszesz férfi?mert úgy tudom,hogy nőiben nincsen :S

Lehet éjszakára kipróbálom a férfit,úgyse érzi senki. :'DD

2011. szept. 12. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ugy voltam vele hogy minden kenceficét kipróbáltam az élesztős pakolást is nekem nagyon az se segitett... elmentem hát kozmetikushoz ő nagyon rendbe tudja hozni a dolgokat ha már vannak pattanásaid jobb nem lesz a helyezeted ha nem kezelteted... én a kozmetikus javaslom 3000 forintot szerintem megér meg hatásos is :)

17/L

2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
férfi arcszesz, fiú vagyok amúgy, de a szaga eléggé gyorsan elmegy, és addig a rövid ideig is csak addig lehet érezni, ha valaki közel hajol, te meg abszolút nem érzed, de a szaga sem kellemetlen szóval mindegy
2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez az arcszesz biztos,hogy segít?:'DD
2011. szept. 12. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem igen
2011. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás h te nem érzed magadon az arcszeszt, mert szerintem nagyon erős illatuk van, én nem is szeretem ezért és nem használok. Más kérdés ha pattanásokra akarod használni. 20/F
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pintea-Sándor Hanga válasza:
Ha hosszabb ideje áll fenn a pattanás probléma és már nagyon zavaró, esetleg önbizalom hiányt is okoz én javaslom a bőrgyógyász által felírt Roaccutan gyógyszeres kezelést. Erről a gyógyszerről nagyon sok rossz véleményt is lehet olvasni, de egy biztos: a legdurvább pattanásos bőrt is helyrehozza és nekem személy szerint tartós az eredmény. Néhány éve szedtem és semmilyen kellemetlen mellékhatást nem észleltem. Az önbizalmam visszatért és szívesen nézek tükörbe vagy fotózkodok, amit előtte utáltam.
2011. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!