Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen a tablón?

Milyen hajam legyen a tablón?

Figyelt kérdés
Önmagában ez így hülye kérdés, de nem tudtam máshogy megfogalmazni. Szeptember vége, október eleje a fotózás időpontja (konkrétum még nincs!) és addigra döntenem kellene. Arra gondoltam, hogy először formát csináltatnék, aztán valami alkalmi frizurát. Így ha "kibomlik" a hajam, akkor az alakja megmarad. Remélem értitek és tudtok tanácsot adni. Egyébként is szerettem volna már új koronát, eddig lépcsőzetes volt (2x!) frufruval. Na nekem még egyszer frufru nem kell.
2011. szept. 12. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is majd mostanában lesz:)egyébként nekem alapból egyenes, úgyhogy úgy lesz a tablón,bár jobban szeretem ha hullámos..de úgy akarok kinézni,mint általában :D persze elmegyek fodrászhoz,mert ő jobban be tudja szárítani
2011. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen típusú az arcod,kerek,szögletes ,ovális stb.Ha tud c léci linkelj képet, akár csak egy hasonló képet.
2011. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!