Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a rövid haj?

Jól állna a rövid haj?

Figyelt kérdés

vállamtól kb 15-20 centi még a hajam tehát olyan középhosszú féle vagy nemtom, és mostanában egyre többen vágatják le rövid főként bubi stílusúra a hajukat. nagyon sokat fontolgattam, hogy levágassam e, de eddig mindenki lebeszélt róla. meg hogy megbánnám igaz eddig meg pont hogy növeszteni akartam. ide nem raknék ki képet, kérlek ha mondanál véleményt írd hogy kérsz képet és mivel nem mindenkinek tudok privit irni, mellé egy olyan email címet amire elküldhetem neked

előre is köszi :)

15/l


2011. szept. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy lánynak nem szép a rövid haj. 17F
2011. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
miért kell ennyire a divat után menni? ...
2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le ,de viszont ha dús gyorsan nővő típusú hajad van akkor jól gondold meg.Mert nekem pelpilanat nagyon nehéz beálitani a hajam , és fojomatosan lenőtt és menni kellet a fodrászhoz , ezért most gimi éveimet hosszú hajjal kel letöltenem:(
2011. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy tetszik, de nem biztos, hogy jól is állna. Inkább, ha nagyon akarod ezt fajtát, bemész a fodrászodhoz és ő majd megmondja, hogy jól mutatna-e rajtad.


Amúgy meg sok pasinak igenis tetszenek a rövid hajú nők. Ízlések és pofonok. Én párom is morgott, hogy egy nőnek hosszú haj való, szerencsére nem hallgattam rá, és sokkal több férfinak tetszek. Most persze ezért zsörtölődik..:D

2011. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!