Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet belőle baj?

Szerintetek lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Hallottam már róla, hogy a póthajat úgy kell választani, hogy ne károsítsa az eredeti hajunkat. Gondolok például arra, hogy haj bevarrásnál,illesztésnél(stb) európai embernek, CSAK és kizárólag európai hajat tehetnek fel, mert egy indiai haj érintkezésétől tapasztalható hajhullás, vagy egyéb mellékhatások. A kérdésem az lenne, hogy ez érvényes a csettos póthajakra is? Mert találtam nagyon jó remy indiai póthajat, jó árban de nemtudom lenne e valami gond vele.
2011. szept. 12. 15:24
 1/2 A kérdező kommentje:
csattos*
2011. szept. 12. 15:25
 2/2 anonim válasza:

én erről még nem hallottam, de sztem ha igy is van az a hajtípustól függ mármint a tiédtől, ugyanúgy lehet a hajad az europaira is érzékeny...

nekem is csattos póthajam van igaz h európai , de úgy imádom :))

sztem ha nagyon félsz h kihullana tőle a hajad ami nem valószinű, akkor inkább próbálkozz meg a csattossal nagyon jók :)

2011. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!