Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le kéne előtte szívatni a hajam?

Le kéne előtte szívatni a hajam?

Figyelt kérdés
A hajam most olyan közép barna festett, világosabbat szeretnék, és az lenne a kérdésem hogy leszivassam előtte mielőtt rákenném mondjuk a mogyoróbarna/nugát festéket?
2011. szept. 12. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd be először mondjuk sötétszőkével/világosbarnával. De ha nem jó,akkor keress fel egy fodrászt.:D
2011. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít. Ez aranyszabály, ami kémián alapul. (azaz a töved világos lesz, de a festett rész marad sötét) Én nem hittem el, hát jól kidobtam több ezer forintot világosabb hajfestékekre, hogy na, talán majd ez a márka. Aztán meguntam az idő és pénzpocsékolást, és elmentem fodrászhoz, aki leszedte Oxy Reloaddal a sötét festéket és befestette világosra.
2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eggyel előttem írónak teljesen igaza van, én is úgy jártam, mikor világosabb hajat szerettem volna, tiszta foltos volt a hajam. Csakis fodrász, az a biztos!
2011. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!