Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1500 Ft jó ár egy sima napszem...

1500 Ft jó ár egy sima napszemüvegért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, sőt még olcsó is. legalábbis az enyém asszem 3500Ft volt..:) /én a Bijou Brigitte-be vettem/
2011. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ,enyém is drágább volt 4000FT felett.De csak a keret miatt,amugy nem hiszem ,hogy többet tud.
2011. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk a kinaiban 800 ft bármelyik napszemüveg :) Lehet nem a legvédetteb de jol nézki:)
2011. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amennyiben UV400-as jó ár érte. Sőt, amelyik szemüveg nem UV400-as azért még a 0 ft is rossz ár.

A napszemüvegeknél (sajnos) íratlan szabály, hogy teljes UV szűrős legyen, mert a sötét lencse csak kitágítja a pupillát ami több UV sugarat enged be és ezáltal több kárt tesz mint hasznot.

Nagyon javaslom neked, hogy vidd el egy optikushoz aki ingyen megnézi neked egy műszerrel, hogy mennyire UV szűrős. Ha 400 alatt van akkor vidd vissza a boltba és kérj helyette egy másikat.

2011. szept. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!