Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkített hajra nektek...

OOKrisztiOo kérdése:

Kiszőkített hajra nektek milyen hajpakolás vált be?

Figyelt kérdés
Piros Gliss Kur pakolásom is van de ugyérzem hogy az nem elég hatásos, házi kutyulkékokra lennék kíváncsi, köszi
2011. szept. 10. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A házi kutyulékok feleannyit nem érnek, mint a profi termékek. Én próbálkoztam már tojással, mézzel, tejjel, stb. de szinte nulla a hatásuk.


Használj gliss kur sampont és balzsamot, a szőke hajra valót, és hajvégápolót is,azt a kis tubusosat. Nagyon szépen rendben tartják a hajad :)

2011. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem a pirosból van meg a sampon balzsma meg a pakolás
2011. szept. 10. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én még életemben nem használtam hajpakolást. És nagyon szép fényes puha hajkoronám van. Fölösleges ilyen kencékkel tönkretenni a loboncod. Mosd meg 3-4 naponta meg balzsam szevasz.
2011. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a piros milyen, azért írtam a szőke hajra valót, mert azt próbáltam, és csak amiket írtam, azoknak a használatával nagyon jó puha lett a hajam. Pakolást egyébként egyáltalán nem használtam sose :)

Ha elfogyott a samponod, ajánlom hogy próbáld ki ezt a fajtát, végül is nem veszítesz vele semmit :)

2011. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a vadrózsás sampon vált be pakolásnak ilyen rózsaszin van most itthon, csak levettem a polcról, nem tudom milyen hatása van, de rossznak nem mondanám :))
2011. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: Ha nem lenne kiszőkítve a hajam akkor én sem használnék ilyeneket, de mivel ki van szőkítve és egyenlőre nincs rajta semmi károsodás, ezt az állapotot szeretném megőrizni.
2011. dec. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!