Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen korpásodás elleni...

Milyen korpásodás elleni praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Sok mindent kipróbáltam már, de egyik se működik. Bőrgyógyász se mondott semmi hasznosat, így remélem találok olyat, ami beválik. Bármilyen sampont, olajat stb írjatok le, hátha vmi segít a több éves száraz fejbőrrel vívott csatámban..
2011. szept. 9. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
20 év után semmi gondom nincs a korpával, számomra a klasszikus 1 literes kiszerelésű Wu2 sampon volt + utána almaecetes öblítés. Megkockáztatom, hogy más samponnal is hatott volna, de nekem ez vált be a zsírosodás ellen.
2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon,vagy canesten-nel jól bedörzsölöd a fejbőröd.
2011. szept. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ott a jól bevállt ecet. Én akkor használtam, amikor még a patikai sampon se segített. Tényleg segít. : )
2011. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 16. 15:40
 5/6 anonim válasza:
Avon-nak van az Advance Tequnices(nem tudom, hogy pontosan hogy írják) sampon családja. Abból a kék jó korpásodásra. :)
2011. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is most épp azt használom, egészen jó, de 2-3 nap múlva már megint korpásodik a fejbőröm (bár jobb, mint az eddigiek...)
2011. okt. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!